Olfactive Studio

 

کشور: فرانسه

فعالیت اصلی : عطر

شناخته شده به عنوان یک طراح نیش

وبسایت این برند : link

  

سلین ورلور خالق یک لاین ِعطرسازیِ نیش است که در 2011 به بازار معرفی شد.همانند فردی با تجربه ی گسترده در صنعت  ِ عطرسازی ،سلین ابتدا وبلاگی را درباره ی عطری که هنوز ساخته نشده بود ، درست کرد.لاین ِ عطرسازی ِ الفکتیو استودیو به این طریق پا به عرصه ظهور گذاش...

 

کشور: فرانسه

فعالیت اصلی : عطر

شناخته شده به عنوان یک طراح نیش

وبسایت این برند : link

  

سلین ورلور خالق یک لاین ِعطرسازیِ نیش است که در 2011 به بازار معرفی شد.همانند فردی با تجربه ی گسترده در صنعت  ِ عطرسازی ،سلین ابتدا وبلاگی را درباره ی عطری که هنوز ساخته نشده بود ، درست کرد.لاین ِ عطرسازی ِ الفکتیو استودیو به این طریق پا به عرصه ظهور گذاشت. این برند آمیزه ایست ازعکاسی هنری ِ مدرن و دنیای عطرها ، چراکه هردوی این رسانه ها اندکی از لحظه ها و فضای آن را به دست گرفته اند. "الفکتو استودیو مواجهه ایست میانِ عکاسی ِ هنری و عطرسازی ؛ میان ِ چشم و بینی ... این برند محل تقاطعی ست بین ِ یک استودیوی عکاسی و یک استودیوی طراحی ِ عطر. " 

سه عطرِ اول این کلکسیون ازمباحث ِ، سلف پورتره ،تاریک خانه و حیات ِ غیر متحرک الهام گرفته و به عطرهایی تحت عنوان ِ اتوپورتره ،چمبر نویر و حیات ِ بی حرکت ؛تبدیل شده اند.

سلین ورلور ابتدا اسامی عطرها را تعیین کرد سپس به سه عکاس مختلف آزادی عمل داد تا بتوانند عکسهایی را برای معرفی ِ هر عطر نمایش دهند، پس از آن این عکسها به عنوان ِ الهامی برای عطرسازانی که ترکیب عطر ها را ساختند مورد استفاده قرار گرفت.

الفکتیو استودیوکه هشت عطر در میان عطرهای ما دارد برندی جدید در این عرصه است. قدیمی ترین نسخه ی آن درسال2011 و جدید ترین آنها در 2015 ساخته شد. عطرهای این برند در همکاری با افراد زیر خلق شده اند:

ناتالی لارسون، دوروتی پیوت، الیور کرسپ، سیودنی لنسسیور ،میلن آلران ، کلمنت گاواری و دورا آرناد

 

محتویات: 

 

 

 

الفکتو استودیو مواجهه ایست میانِ عکاسی ِ هنری و عطرسازی ؛ میان ِ چشم و بینی. این اولین بار است که عطرسازان با عکاسان همکاری کرده اند تا از آثار هنری آنها الهام بگیرند.آنها عکس ها را حس می کنند تا اسانسی را که می خواهند به دست آورند.

عکاسی و عطر لحظه را شکار کرده و خاطره ی تجارب گذشته را بر می افروزند.تصور کردن ِ رابطه ای حسی ،شدید و شاعرانه بین عکس ها و رایحه ها برای پر کردن ِ فضاهای زمانی و موقت است.

"برهان های عطرسازان" از احساسات ناخود آگاه و آزاد ِ خالقان عطر به وجود می آیند کسانی که وقتی نوبت به عکاسی به عنوان ِ مفهوم ِ اثبات شده ی الفکتو می رسد؛ اختیار تام دارند.این فراورده های اصیل الفکتو که هرگز قبلا رایحه ای نظیر آنها استشمام نشده و شخصیت هایی قدرتمند دارند از مواد ِ خام بسیار زیبایی تهیه شده و و در نسخه های ادوپرفیوم 12 تا 18% بدون محدودیت قیمتی وارد بازار شده است. مدرنیته ی بسیار برازنده و فارق از قیود و رسوم ِ این محصولات از علم بی نظیر کیمیاگری ناشی می شود.الفکتیو استودیو دنیای بویایی استثنایی را با شخصیتی قدرتمند و متمایز طراحی کرده است ؛ دنیایی از بصیرت و احساس ؛ دنیایی طراحی شده  برای زنان، مردان و همه ی افراد دیگر. عطرها فرشته اند ،جنسیت ندارند اما دارای روح هستند.

عطرسازان و عکاسانِ با استعداد این عطرها را خلق کرده اند:

Autoportrait, Chambre Noire, Still Life (2011), Lumière Blanche (2012), Flashback (2013), Ombre Indigo (2014) and for 2015: Panorama.

 

الفکتیو استودیو در سپتمابر سال 2011 درشهر پاریس متولد شد و اکنون از موفقیتش در بیش از 30 کشور و درسراسر قاره های جهان ،لذت میبزد. آفرین به بصیرت ِهنری و لذت و اشتیاق به آفرینش . آفرین به کیفیت و بخشندگی.

 

خالق برند خانم سلین ورلور

 

سلین ورلور یک عطرسازِ فرانوی ِ مشتاق و با احساس است. وی که در کنارِ طبیعت بزرگ شده و رویای معمار شدن درسر داشت ؛دنیای خود را ابداع و نقاشی کرد. با شروع مطالعه در زمینه ی تجارت او دست از ساختمان سازی کشید اما این امر به اون امکان دستیابی به خاطه عطرِ کنزو را داد. پیربروک خالق عطرهای کنزو به او حرفه ی خلق عطر را آموخت:او تبذیل به مربی وی شد.در سن 28 سالگی سلین ، کنزو جانگل را با همکاری ِ دومنیک روپیون و ژین لوییس سیوزاک ؛ساخت و پس از آن عطر دیگری را با عنوان ِ  اوپارکنزو  با همکاری ِ الیور کرسپ  خلق کرد.او سپس سایتِ Osmoz.com را بر پایه ی ایده ی اولیه ای از فیرمنیچ معرفی کرد. اشتیاق ِ سلین با مسافرت هایش تکمیل شده است : او خطاطی ِ ژاپنی را در توکیو آموخت و در بازه ای از زمان ،ماه هایی را در هندوستان گذراند.او عاشق سرزمین پاندیچری در جنوب شرقی ِ هندوستان شد و به قدرتمندی این شبه قاره علاقه پیدا کرد.با شروع از کشور ِ کیپ ورد که مشتمل بر چندین جزیره در باختر آفریقا می باشد و گذشتن ازاقیانوس اطلس ،به جنوب آمریکا سفر کرد ؛ عاشق ریودوژانیرو شده و دوسال در آنجا زندگی کرد و شراب فرانسی را به لذتی برای ساکنین شهر ریودوژانیرو بدل کرد. اما در این زمان وی دلتنگ دنیای عطر شد و وبلاگ خود با عنوان ِ" وبلاگ ِ عطری که (هنوز) وجود خارجی ندارد" تا تقدیر را اغوا کند و برندی نو ظهور را بیافریند، البته این مهم با تشکر از بصیرت به گزین ِ یک جامعه ی آنلاین ،حاصل گشت. (بیش از 5600 طرفدار در آفرینش ِ الفکتیو استودیو سهیم بودند)

"زندگیتان را به رویا و رویایتان را به خقیقت بدل کنید."
آنتوان دوسنت اگزوپری

 

بیشتر

Olfactive Studio 9 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 9 از 9 آیتم
نمایش 1 - 9 از 9 آیتم