Panouge Paris

کشور:فرانسه

فعالیت اصلی: عطر

وبسایت این برند : link

 

پانوژ خانه ی عطری ست که توسط مارین مویس درسال 1984 با عنوان ِ " Parfume Lavarenne- Paris " که زمینه ی تخصصی اش تولید و مبادله ی روغن های ضروری می باشد . در طی سی سال آغازین کمپانی عطر و ادکلن های خود را خلق کرد.در 1984 نام خود را به پانوژ تغییر داد نامی که بر اساس "Parfum Nouvelle Generation...

کشور:فرانسه

فعالیت اصلی: عطر

وبسایت این برند : link

 

پانوژ خانه ی عطری ست که توسط مارین مویس درسال 1984 با عنوان ِ " Parfume Lavarenne- Paris " که زمینه ی تخصصی اش تولید و مبادله ی روغن های ضروری می باشد . در طی سی سال آغازین کمپانی عطر و ادکلن های خود را خلق کرد.در 1984 نام خود را به پانوژ تغییر داد نامی که بر اساس "Parfum Nouvelle Generation" به معنای عطرهای نسل ِ جدید انتخاب شد.پانوژ خود را به عنوان یک خانه ی عطر،مطرح و اثبات کرد.این برند لاین های طراحی محوری نظیر ِ بیزنس من ،آنلس و ... را ارائه می دهد.

در 1995 پانوژ تحت رهبری ِ مدیریت جدید خود جهتی تازه یافت و زمینه ی تخصصی خود را عطرهای نیش و مفهومی خاص قرار داد.ایده ی پشت این کار این بود که هر لاین بایستی برای خود داستانی داشته باشد ،همراه با مفهوم و هویتی مختص خود.طراحی ژاپنی به نام ماساکی متسوشیما اولین طراحی بود که ساخت و تولید عطرهای خود را به پانوژ واگذار کرد.

در2002 پانوژ لاین ایسابی را ایجاد کرد و گاردنیا را به عنوان عطری در تعداد محدود به بازار عرضه کرد.این عطر در زمان کوتاهی به اتمام رسید و با لاین ِ Eau de Parfum جایگزین شد.در 2009 عرضه ی Blue de Chine  این رغبت را برانگیخت که این لاین با پرستیژ که از 1924 قدمت داشت ساخته شود.در همین زمان برند مفهومی ِ ماساکی –پاریس به وجود آمد با الهام از مینیمالیسم و پیشگامی ِ ژاپنی همراه با زیبایی ،وقار و هنر ِ فرانسوی.

در 2009 جواهر سازی اهل پاریس به نام پویری با همکاری پانوژ تعداد محدودی از یک عطرِ عصاره ای را با ایده ی خلق ِ جواهری معطر ،به وجود آوردند. پرونده ی این شرکت همچنین با برندهای تاریخی و مشهوری همچون Jacques Fath  و Iris Gris نیز پیوند خورده است.

در پایگاه داده های عطری ما، پانوژ 15 عطر دارد که قدیمی ترین آن متعلق به 2006 است و جدیدترینش مربوط به سال 2016 می شود.عطرهای پانوژ در همکاری با عطرسازانی به نام های فرانسیس کوردیشیان و ژین ژکوس ساخته شده اند.

بیشتر

Panouge Paris 6 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم