Etienne Aigner

کشور:فرانسه

فعالیت اصلی: اکسسوری ها

کمپانی مادر: Designer Parfums

وبسایت این برند : link

 

  اتین اگنر که آن را با  AG نیز می شناسند یک کمپانی تولید اکسسوری های لوکس است که مرکز اصلی ِ آن در مونیخ آلمان قرار دارد. این کمپانی که در 1949 توسط اتین اگنر تاسیس شد در سراسر دنیا به خاطر کیفیت و جنس عالی ِ کیف دستی ها ، کیف های پول و سایر اکسسوری هایش...

کشور:فرانسه

فعالیت اصلی: اکسسوری ها

کمپانی مادر: Designer Parfums

وبسایت این برند : link

 

  اتین اگنر که آن را با  AG نیز می شناسند یک کمپانی تولید اکسسوری های لوکس است که مرکز اصلی ِ آن در مونیخ آلمان قرار دارد. این کمپانی که در 1949 توسط اتین اگنر تاسیس شد در سراسر دنیا به خاطر کیفیت و جنس عالی ِ کیف دستی ها ، کیف های پول و سایر اکسسوری هایش مشهور است و همچنین شهرت آن به خاطرچرم قرمز تیره ای است که امضای برندش محسوب می شود و منعکس کننده ی رنگ نوعی شراب قرمز بسیار مرغوب می باشد .

  اتین اگنر در سال 1904 در بلغارستان به دنیا آمد ودر سال 1926 کار حرفه ای خود را به عنوان ِ صحاف کتاب در پاریس آغاز کرد. توانایی و مهارت  او در کار با چرم بسیار شهرت یافت و در نهایت از صحاف کتاب تبدیل شد به کسی که کیف دستی ها و کمربندهای فوق العاده با کیفیتی را برای طراحان برتر دنیا نظیر کریستین دیور می ساخت. اگنر که احساس کرده بود موقعیت خوبی برایش در نیو یورک مهیا شده در سال 1949 به آن شهر نقل مکان کرد و شروع کرد به ارائه ی محصولات دست ساز چرمی خود .کالا های مندی با رنگ قرمز تیره تولید می شد که تمام کاری بود که در آن زمان وی می توانست هزینه اش را تقبل کند. آن رنگ قرمز منحصر به فرد بعدها تبدیل به امضای وی شد همانطور که لوگوی "A" در نهایت زینت ِ مقاله هایش شد.

  حدود سال  1959 اگنر اولین نمایشگاه کالا ی خود را در خیابان پنجم بازگشایی کرد. ترکیبهای نوآورانه و سرشار از خلاقیت وی از چرم با سایر منسوجات نظیر-حصیر،کتان لینن و غیره در طول دهه ی 1950 کیف های دستی اش را تبدیل به محصولاتی کرد که هر خانم استایلیش و مد روزی بایستی حتما می داشت. خیلی زود سیل وسیع سفارشات پر تعداد از سراسر دنیا به سوی او روانه شد.

  لوگوی برند – حرف ِ  A که شبیه به نعل اسب طراحی شده است- بازتاب دهنده ی اثر پیوسته و دائمی ِ تمهای مربوط به اسب و اسب سواری بر روی این مجموعه است.

  در 1965 اگنر جواز محصولاتش را به یک بیزنس من آلمانی به نام هینر اچ رنکل داد و تجارت جهانی ِ وی با سرعت هرچه تمام تر در حال پیشرفت و توسعه بود.

 در دهه های 1970 و 1980 اگنرمحصولاتی مانند روسری های ابریشمی ،پوشاک مردانه و زنانه ، ساعت ها ،جواهرات و عطرها را نیزبه مجموعه ی کالاهایش افزود.

  اتین اگنر طراح پرتلاش و صاحب نام در سال 2000 در سن 95 سالگی در گذشت . این کمپانی پس از وی نیز کار خود را در ارائه ی محصولات چرمی کوچک و کیف ها در سطح بین المللی ادامه داد و یک فروشگاه مرکزی نیز در سال 2002 در مونیخ  راه اندازی نمود. امروزه محصولات اگنر در 49 کشورو در بیش از 438 فروشگاه  در سراسر جهان موجود هستند و به فروش می رسند.

 اولین عطرهای کمپانی که هر دو برای آقایان بودند در سال 1975 تولید شدند. بسیاری از عطرهای اتین اگنر نتی چرمی را ارائه می دادند و یا ازتم های چرم /جیر در نام و بسته بندی خود استفاده می کردند. درسال 2011 کمپانی اگنر با تولید عطر رولوشنری به معنای انقلابی ،سمت و سویی مدرن تر در پیش گرفت. در حال حاضر عطرهای این برند با همکاری  کمپانی اسپانیایی عطرسازی با نام پیوگ ساخته می شود.

  اگنر 42 عطر در پایگاه داده های ما دارد که قدیمی ترین آن متعلق به سال 1975 است و جدیدترینش در سال 2015 ساخته شده است.عطرهای این کمپانی با همکاری عطرسازانی به نام Pierre Wargnye وRosendo Mateu ساخته شده اند.

بیشتر

Etienne Aigner 7 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم