Salvatore Ferragamo

 

کشور: ایتالیا

فعالیت اصلی: اکسسوری

وبسایت این برند: link 

 سالواتور فراگامو یک طراح کفش اهل ایتالیا بود که به خاطر رویکرد خلاقانه و علمی اش  به طراحی پوشش پا در انواع مختلفش ،مشهور بود.وی اینکارهنری دستی را در سنین جوانی آموخت و اولین کفش خود را در 9 سالگی ساخت.پس از فراگیری ِ چگونگی ِ ساختن کفش در مدت کوتاهی در شهر ناپل ، وی درسال 1914 به کش...

 

کشور: ایتالیا

فعالیت اصلی: اکسسوری

وبسایت این برند: link 

 سالواتور فراگامو یک طراح کفش اهل ایتالیا بود که به خاطر رویکرد خلاقانه و علمی اش  به طراحی پوشش پا در انواع مختلفش ،مشهور بود.وی اینکارهنری دستی را در سنین جوانی آموخت و اولین کفش خود را در 9 سالگی ساخت.پس از فراگیری ِ چگونگی ِ ساختن کفش در مدت کوتاهی در شهر ناپل ، وی درسال 1914 به کشور آمریکا نقل مکان کرد و در یک کارخانه ی تولید چکمه درشهر بوستون مشغول به کار شد. این دوران درست کمی پیش از آن بود که او نگرش وبینش  خود را به سوی صنعت فیلم سازی که در آن زمان نوظهور و در حال شکوفایی بود ،قرار دهد.

 فروشگاه او در ابتدای کار خدمات تعمیر کفش و همچنین کفشهایی با اندازه ی سفارشی ارائه میداد، اما پس از مدتی او شروع به طراحی کفش برای صنعت فیلم سازی کرد و به عنوان " سازنده ی کفش ستارگان " شهرت یافت. فراگامو که در جستجوی دلیل این حقیقت که چرا کفشهای زیبا و چشم نواز اغلب به پا صدمه می زنند و آن را میازارند بسیار گیج شده بود ؛به دانشگاه کالیفورنیای جنوبی رفت و به تحصیل در رشته ی آناتومی پرداخت . سپس در سال 1927 به ایتالیا بازگشت.

 پس از افتتاح فروشگاهی در فلورانس ،فراگامو به ثروتمندترین مشتریان دنیا خدمات ارائه می کرد از جمله سلبریتی ها و چهره های سرشناس سیاسی آن روزها. وی طراحی های منحصر به فرد فراوانی انجام داد که از آن میان می توان به  کفشهای دارای پاشنه ی چوبی یکسره (لژ چوبی) و کفشهای پنجره ای اشاره کرد. در دهه ی 1950 او در آمریکا نیز علاوه بر ایتالیا فروشگاه داشت  ودامنه ی نیروی کار تحت مدیریتش به قدری گسترش یافته بود که شامل 700 هنرمند صنعتگر میشد.

 فراگامو در سال 1960 دار فانی را وداع گفت اما کمپانی وی با همان نام و در دستان قدرتمند خانواده ی فراگامو به کار خود ادامه داد و امپراتوری خود را به تولید کیف های دستی ، انواع عینک ، اکسسوری ، ساعت ، پوشاک آماده و عطر گسترش داد.

 اولین عطرسالواتور فراگامو که برای خانم ها ساخته شده بود در سال 1998 به بازار آمد. در 2001 مجموعه ی عطر فراگامو سازمان دهی شد که امروزه نیز عطرهایش را تحت عناوین فراگامو و اینسنتو به بازار عرضه می نماید.

 سالواتور فراگامو در پایگاه داده های ما 48 عطر دارد که قدیمی ترین آنها همانطور که ذکر شد متعلق به سال 1998 بوده و جدیدترین شان در سال 2016 ساخته شده است. این برند عطرهای جذاب و پر طرفدار خود را با همکاری عطرسازان زیر تولید می کند:

 Jacques Cavallier, Jean-Pierre Mary, Pierre Bourdon, Alberto Morillas, Jean-Pierre Bethouart, Annick Menardo, Francis Kurkdjian, Olivier Polge, Sophie Labbe, Juliette Karagueuzoglou, Laurent Bruyere, Antoine Lie, Jean Jacque, Beatrice Piquet, Sonia Constant, Louise Turner, Karine Dubreuil, Nicolas Beaulieu, Lucas Sieuzac, Fabrice Pellegrin

و Domitille Bertier

 

بیشتر

Salvatore Ferragamo 18 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 18 از 18 آیتم
نمایش 1 - 18 از 18 آیتم