Roberto Cavalli

 

کشور: ایتالیا

فعالیت اصلی : فشن

کمپانی مادر: Coty

 وبسایت این برندlink

  روبرتو کاوالی یک طراح مد ایتالیایی ست که به خاطر پوشاک هوس انگیز و جذابش وطرح هایی که از پوست حیوانات خلق می کند مطرح شده است. او در سال 1940 در خانواده ای اصیل با ریشه هایی هنری به دنیا آمد – نام پدربزرگش جوزف رُسی در قرن 19 ام به عنوان نقاش ثبت شده است – کاوالی به تحص...

 

کشور: ایتالیا

فعالیت اصلی : فشن

کمپانی مادر: Coty

 وبسایت این برندlink

  روبرتو کاوالی یک طراح مد ایتالیایی ست که به خاطر پوشاک هوس انگیز و جذابش وطرح هایی که از پوست حیوانات خلق می کند مطرح شده است. او در سال 1940 در خانواده ای اصیل با ریشه هایی هنری به دنیا آمد – نام پدربزرگش جوزف رُسی در قرن 19 ام به عنوان نقاش ثبت شده است – کاوالی به تحصیل در رشته ی هنر پرداخت و تمرکز اصلی اش را روی هنر ِچاپ روی پارچه و منسوجات قرار داد ،مهارتی که بعدها در حرفه ی آینده اش بسیار ارزشمند واقع شد.

  کاوالی تکنیک خاصی برای چاپ روی چرم ابداع کرد که منجر شد به طراحی های منحصر به فردی از کارهای مرصع و تکه دوزی های گوناگون که متشکل از مواد اولیه ی متعددی هستند  . نوآوری و خلاقیت او در چاپ روی چرم توجه دنیای فشن را به خود جلب کرد و در 1970 او اولین مجموعه ی پوشاک آماده ی زنانه ی خود را در شهر پاریس رو نمایی کرد.در سال 1972 وی اولین بوتیک خود را در سنت تروپز بازگشایی کرد ،جایی که بریجیت باردوت به مشهور شدن لباسهای تولید او کمکی موثر کرد.

  کاوالی نخستین الهه ی زندگی خود و همسر آینده اش، اوا دیورینگر را در سال 1980 ملاقات کرد. این مدل فشن بسیار زیبا در مسابقه ی میس یونیورسی که کاوالی در آن به عنوان داور حضور داشت مقام دوم را کسب کرد و حدود 20 سال از وی کوچک تر است اما با این وجود، این دو تبدیل به زوجی شدند که در عشق و عاشقی ،والدین بودن و تجارت در تمام این سالها با یکدیگر به بهترین شکل شراکت داشته اند .

  نوآوری های کاوالی در زمینه ی منسوجات ادامه یافت . در 1994 او تکنیکی برای شن شویی پارچه های کتانی راه راه و زبر ابداع کرد که مدهای اورا دوباره روی نقشه آورد و منجر به تاسیس بوتیک های جدیدی در سنت بارث و ونیز شد. امروزه این برند در بیش از 50 کشور در سراسر دنیا به فروش میرسد و نام کاوالی مترادف شد با لایف استایلی بی 

نظیر و مسحور کننده ایتالیایی . محصولاتی که برند پر آوازه و لوکس کاوالی ارائه می دهد شامل پوشاک مردانه ، لباس زیر ، اکسسوری ها ،ودکا و عطر نیز می شود.

 عطرهای کاوالی در همکاری با ITF Cosmetics ارائه می شوند . اولین عطر روبرتو کاوالی که مخصوص خانمهاست در 2002 به بازار آمد. چاپ های با طرح پوست حیوانات که او برای آنها مشهور است بر روی شیشه ها و جعبه های فراوانی قرار دارند. بسیاری از طراحی های مد کا.الی با شکل طرح پوست مار ارائه شده اند و این طرح پوست مار همچنین بر روی عطرهایی از این برند مانند سرپنتین ، سرپنتین سلیور ،اورو و انیورسی قرار گرفته و آنها را آراسته است.

 روبرتو کاوالی در پگایگاه داده های ما 29 عطر دارد که قدیمی ترین آنها محصول سال 2002 و جدیدترینشان متعلق به سال 2016 می باشد. عطرهای این برند در همکاری با عطرسازان زیر ساخته می شوند. :

Olivier Polge, Nathalie Lorson, Fabrice Pellegrin, Olivier Cresp, Domitille Bertier, Karine Dubreuil, Jean-Charles Niel, Clement Gavarry, Mathilde Bijaoui, Louise Turner, Alberto Morillas, Maurice Roucel وJacques Cavallier.

 

 

بیشتر

Roberto Cavalli 10 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 10 از 10 آیتم
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم