Versace

کشور : ایتالیا

فعالیت اصلی : فشن

کمپانی مادر : Euroitalia SRL

وبسایت این برند : link

  ورساچه خانه ی طراحی مد ایتالیایی است که توسط جیانی ورساچه تاسیس شد و پس از مرگ وی سایر اعضای خانواده ی ورساچه مسئولیت آن را در بازه های زمانی مختلف بر عهده گرفته و مسیر وی را ادامه دادند. سر آغاز کار کمپانی بایک لاین پوشاک زنانه در 1978 موفقیتی سریع الوقوع داش...

کشور : ایتالیا

فعالیت اصلی : فشن

کمپانی مادر : Euroitalia SRL

وبسایت این برند : link

  ورساچه خانه ی طراحی مد ایتالیایی است که توسط جیانی ورساچه تاسیس شد و پس از مرگ وی سایر اعضای خانواده ی ورساچه مسئولیت آن را در بازه های زمانی مختلف بر عهده گرفته و مسیر وی را ادامه دادند. سر آغاز کار کمپانی بایک لاین پوشاک زنانه در 1978 موفقیتی سریع الوقوع داشت. از پی ِ این موفقیت درهمان سال یک لاین مردانه راه اندازی شد و اولین بوتیک کمپانی در شهر میلان نیز آغاز به فعالیت کرد. جیانی ورساچه سمبل مدوسا را به عنوان لوگوی کمپانی خود برگزید.  خصوصیات اکسسوری ها و پوشاک لوکس و کم نظیر ِ این کمپانی تحت تاثیر رِنجی گسترده از هنرها قرار دارد ازهنر پاپ گرفته تا معماری کلاسیک یونان و روم .

 

  ورساچه تبدیل به برندی محبوب در میان سلبریتی ها و افراد مشهور شد که از آن جمله می توان به التون جان اشاره کرد ؛همچنین این خانه ی مد به دلیل استفاده ی مداوم از سلبریتی های سرشناس در کمپین های تبلیغاتی اش به عنوان نامی منحصر به فرد و خاص در میان خانه های مد ایتالیا شناخته می شود.سلبریتی هایی که هرکدام در یک بازه ی زمانی چهره ی تبلیغاتی برند ورساچه بوده اند عبارتند از :مدونا ، اشتون کوچر ،بریتنی اسپیرز و هال بری . زمانی که ورساچه از تمامی سوپر مدل های برتر در شوی پاییز و زمستان 1991/1992 خود ،استفاده کرد برخی با شرکت دادن ِ این برند در پدیده ی "سوپرمدل " دهه ی 1990 به آن اعتبار بخشیدند.

 

  لاین های کاری ورساچه در گذر زمان افزایش یافت و اکسسوری ها ،لوازم خانگی و لوازم آرایش را نیز در بر گرفت. در حال حاضر این برند لاین های متعددی دارد که عبارتند از : Atelier Versace, Versace Couture, Versace Jeans Couture, Versace Home Collection, Versace Collection و Versus (Versace)

علاوه بر پوشاک و اکسسوری ها این برند همچنین مالک هتلی است به نام ِ ورساچه پلازا. ورساچه کوتورلاین اصلی ِ این خانه ی مد است و دربردارنده ی دسته های مختلف عطرهای این برند می باشد.

 

  اولین عطر این برند با نام ِ جیانی ورساچه برای خانمها ،در سال 1981 به بازار معرفی شد . عطرهای زنانه و مردانه ی این برند در دسته بندی هایی با عناوینِ ورساچه ، ورسوس ، جینز  و جینز کوتور ارائه شده اند. عطرهای ورساچه با همکاری کمپانی ِ Euroitalia SRL تولید می شود.

 

   در سال 1997 جیانی ورساچه قربانی جنایت کارآمریکایی شده و به قتل رسید اما کمپانی تحت نظارت و مدیریت خانواده اش به کار خود در عرصه ی مد و عطر ادامه داد. خواهرش دوناتلا ورساچه نایب رئیس اسبق کمپانی و لیدرِ بخش ِ ورسوس و نیز مغز متفکر ِ طولانی مدت ِ جیانی ورساچه و الهام بخش ِ عطر ِ بلوندی (1995)  جایگاه مدیر نوآوری را عهده دار شد. برادر بزرگتر او سانتو ورساچه رئیس کل و مدیر اجرای است. دختر خواهرش الگرا ورساچه صاحب 50 درصد سهام کمپانی است.

 

  54 عطر از برند ِ ورساچه در پایگاه داده های ما موجود است. قدیمی ترین نسخه در 1981 ساخته شد و جدیدترین آنها در سال 2015 . عطرهای ورساچه با همکاری عطرسازان زیر ساخته میشوند :

Lucien Piquet, Nathalie Feisthauer, Jean-Pierre Bethouart, Alberto Morillas, Antoine Lie, Aurelien Guichard, Olivier Cresp, Nathalie Lorson, Sophie Labbe, Francis Kurkdjian, Firmenich, Mark Buxton, Dora Baghriche-Arnaud, Francoise Caron, Domitille Michalon, IFF, Christine Nagel, Louise Turner, Bernard Ellena, Antoine Maisondieu

و Alexandra Kosinski.

 

 

 

 

 

 

 

بیشتر

Versace 17 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 17 از 17 آیتم
نمایش 1 - 17 از 17 آیتم