Narciso Rodriguez

کشور : آمریکا

فعالیت اصلی: مد و فشن

کمپانی مادر:Beaute Prestige International

وبسایت این برندlink

 

  نارسیسو رودریگرز یک طراح مد آمریکایی ست که اجداد کوبایی دارد .رودریگز که در نیو جرسی به دنیا آمد در مدرسه ی طراحی مشهور پارسونز به تحصیل در رشته ی مد پرداخت.کارهای اولیه وی شامل فعالیت به عنوان طراح مستقل برای کمپانی های متعددی در نیویورک می...

کشور : آمریکا

فعالیت اصلی: مد و فشن

کمپانی مادر:Beaute Prestige International

وبسایت این برندlink

 

  نارسیسو رودریگرز یک طراح مد آمریکایی ست که اجداد کوبایی دارد .رودریگز که در نیو جرسی به دنیا آمد در مدرسه ی طراحی مشهور پارسونز به تحصیل در رشته ی مد پرداخت.کارهای اولیه وی شامل فعالیت به عنوان طراح مستقل برای کمپانی های متعددی در نیویورک می شد . وی همچنین دراوایل فعالیت خود کارهای کوتاه مدتی نیز برای آنه کلاین و کلوین کلاین انجام داد.

  سال 1995 برای رودریگززمان شکست حصارهای محدودیت و رفتن به سوی اوج بود. او به طور همزمان به عنوان مدیر طراح در TSE نیویورک و Cerruti  پاریس مشغول به کار بود جایی که وی لباس عروس مشهور خود را برای دوستش کارولین بست مرحوم طراحی کرد تا در مراسم ازدواجش با جان کندی مرحوم آن را بر تن کند.

 این موفقیت روزافزون ِ وی منجر به شکل گیری ِ لیبل ِ نارسیسو رودریگز شد که اولین کلکسیون خود را در 1997 معرفی کرد. رودریگز جایزه ی بهترین طراح ِ جدید را از وُگ و انجمن طراحان مد آمریکا به خاطر خلاقیت و استعداد قابل توجه اش به خود اختصاص داد.

 در 1997 کمپانی Loewe نیز با رودریگز به عنوان مدیر طراحِ کلکسیون پوشاک زنانه ی آماده برای پوشیدن خود ،قرارداد بست.

  او برای مجموعه ی 2001 خود به آمریکا بازگشت و به کار خود ادامه داد تا جوایز سال های 2002 و 2003 را نیز در عنوان ِ " طراح ِ سال " از انجمن طراحان مد آمریکا دریافت کند .

  نام رودریگز بار دیگر در محوریت توجه قرار گرفت هنگامی که بانوی اول آمریکا میشل اوباما پیراهن فوق العاده و بی نظیری از کلکسیون بهاری سال 2009 وی را بر تن کرد آن هم زمانی که برای نخستین بار به عنوان همسر رییس جمهور منتخب باراک اوباما در مقابل انظار عمومی ظاهر میشد.

 رودریگز اولین عطرخود را به نام ِ فور هر (برای او) در همکاری با برند بین المللیِ شیسیدو بیوت پرستیژ در سال 2003 به بازار عرضه کرد. همتای مردانه ی این عطر ،فور هیم ، نیز در سال 2007 روانه ی بازار شد.

 این طراح 30 عطر در پایگاه داده های ما دارد که قدیمی ترین آن همانطور که ذکر شد متعلق به سال 2003 بوده  و جدیدترینش در سال 2016 تولید شده است. عطرهای این برند با همکاری طراحان زیر ساخته شده اند:

Alberto Morillas, Christine Nagel, Francis Kurkdjian and Aurelien Guichard.

 

 

 

بیشتر

Narciso Rodriguez 18 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 18 از 18 آیتم
نمایش 1 - 18 از 18 آیتم